+90 535 832 14 38

İPTAL VE İADE ŞARTLARI

 

ÜRÜNÜN İPTAL EDİLMESİ DURUMUNDA

- Siparişiniz henüz kargoya verilmemiş ise bizi arayarak iptalini sağlayabilirsiniz.

- Siparişiniz kargoya verilmiş ise, taşıma esnasında iken; Türk Ticaret Kanunu gereğince gıda maddeleri, içecekler veya günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır.

 

ÜRÜNÜN İADE EDİLMESİ DURUMUNDA

Kusurlu Ürün İadesi

Standartlara uygun olmayan ve ambalajı bozuk ürünlerde (kargoda taşıma sırasında kırılmış veya ambalajı dağılmış) ürünün görselini çekerek 0535 832 14 38 telefon numarasına iletiniz. Bu tür hasarlı ürünlerde kargo firmasından teslim almadan ürün için hasar tespit tutanağı düzenleyerek bir kopyasını ürün ile birlikte kargo firmasına iade ederek tarafımıza geri gönderebilirsiniz. Şikayetiniz doğrultusunda inceleme süreci başlatılır ve gelişmeler tarafınıza bildirilir.

İade şartlarına uygun olduğu durumda, iadenin tarafımızdan onaylanmasının ardından kargo masrafı tarafımıza aittir. Bu durumda iade esnasında anlaşmalı kargo şirketimize ürünü "karşı ödemeli” teslim etmeniz yeterlidir.

Ödeme şekli olarak "Kredi Kartı”nı tercih etmiş iseniz ödemeniz 1-7 iş günü içerisinde ilgili kart kuruluşuna iletilir ve tarafınıza bilgi verilir. Para iade işlemlerinizin ekstrenize yansıma süreci, bankaların uygulamalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Ödeme şekli olarak "Havale/EFT”yi seçmiş iseniz;

- IBAN numaranızı

- Banka hesap adınızı

- Banka şube kodunu

- Bankanın ismini tarafımıza iletmeniz yeterli olacaktır. İlgili tutar 1-7 iş günü içerisinde hesabınıza iade edilir.

 

* Dilerseniz para iadesi yerine ürünün yenisi ile değişimini talep edebilirsiniz.

 

ÜRÜNÜN DEĞİŞİMİNİN TALEP EDİLMESİ DURUMUNDA

Siparişiniz hazırlık aşamasına girmemiş ise, değişim yapmak istediğiniz ürünün bilgilerini bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır. Gerekli değişim yapılıp, istediğiniz yeni ürün tarafınıza teslim edilecektir.

Siparişiniz kargoya verilmiş veya adresinize teslim edilmiş ise ürün değişimi yapılmamaktadır.

 

Ürün İade Adresi:

Duatepe Mahallesi Savaş Sokak Muratoğlu Apartmanı No: 2 Daire: 7  

Şişli / İstanbul

Tel: 0535 832 14 38